Homofobiczny atak islamistów w Londynie

Opublikowano wtorek, lutego 15, 2011

Fanatyczna grupa Islam4UK oblepiła ulice Londynu homofobicznymi plakatami głoszącymi "bójcie się Allaha, Allah każe srogo". Zgodnie z islamskim, antyspołecznym prawem szariatu, seks pozamałżeński, w tym homoseksualny podlega karze śmierci.

Londyn, zwany także "Londonistanem" ze względu na rosnącą populację homofobicznych islamskich imigrantów staje się miejscem coraz mniej przyjaznym gejom i lesbijkom. Jak donoszą statystyki, w ostatnim roku liczba homofobicznych zbrodni nienawiści wzrosła o 23%. Większość ataków dokonywana jest przez muzułmańskich i afrykańskich imigrantów oraz pijaną białą młodzież.

Działacz na rzecz praw człowieka Peter Tatchell stwierdził, że azjatycka młodzież coraz częściej atakuje osoby LGBT, zwłaszcza w dzielnicach znanych z biedy i przemocy. Sam Tatchell został trzykrotnie zaatakowany przez islamistów, którzy wznosili homofobiczne, religijne okrzyki.

2 Response to "Homofobiczny atak islamistów w Londynie"

.
TOMEKvanDOREN Says....

To dziwne bo gdy byłem w londonistanie czarni i arabowie sprawiali wrażenie bardziej kulturalnych niż białoskóre polaczki ! ;>

Skomentuj